>>>>BLABLA<<<<<

>>>>>>>BLABLABLA<<<<<<<<<<<<<<<
 
ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shpat Kasapi mė i Adhuruari i Femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Timi

avatar

Numri i postimeve : 14
Age : 27
Registration date : 29/01/2007

MesazhTitulli: Shpat Kasapi mė i Adhuruari i Femrave   Sat Feb 03, 2007 11:41 am
Shpat Kasapi
eshte kengetari me i popaullarizuar ne internet dhe me i kerkuar. Kjo per Shpatin ka sjell edhe kokecarje, pasi koheve te fundit kane filluar te perhapen shume afera rreth jetes private te tij. AlbaNurit ju kane paraqitur dy vajza

shqiptare qe deshirojne te tregojne se kane pasur lidhje ne shtrat me Shpatin dhe se Shpati aspak nuk ka treguar shenja se eshte GAY.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shpat Kasapi mė i Adhuruari i Femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
>>>>BLABLA<<<<< :: Biseda tė Ndryshme :: Lajmet Mė tė Reja nga Muzika-
Kėrce tek: